Білокуракинська селищна військова адміністрація
Сватівського району Луганської області

Юні гирьовики Білокуракинщини все частіше і частіше заявляють про себе та про нашу ДЮСШ на змаганнях обласного рівня

Дата: 13.02.2019 16:42
Кількість переглядів: 471

Фото без опису

Юні гирьовики Білокуракинщини  все частіше і частіше заявляють про себе та про нашу ДЮСШ на змаганнях обласного рівня. Так 9 лютого у с. Булавинівка  Новопсковського району проходив відкритий обласний турнір з цього виду спорту. Наші спортсмени продемонстрували досить пристойні результати у своїх вікових та вагових категоріях. Чемпіонами цього турніру стали у ривку серед дівчат з результатом 179 разів ( гиря 4 кг.) Каміла Ревякіна. У двоборстві серед юнаків: Чухляк Олексій ( гиря 4 кг.) з результатом  240  поштовхів та 334 ривка, Матвєєв Нікіта ( гиря 4 кг),  ( результат 268,340), Білей Олексій ( гиря 12 кг.) , ( результат 200, 291) всі вихованці тренера Іванова Д.С.  з Олександропільської ЗОШ І-ІІ ст.. Перші місця у своїх категоріях зайняли вихованці Гринька О.О з Білокуракинської ДЮСШ Івонюченко Владислав ( гиря 16 кг.), ( результат 100, 190) та Шевченко Костянтин ( гиря 8 кг.), ( результат 172, 250). Також призером серед дівчат стала Бочарова Вікторія ( гиря 8 кг.) з результатом 150 ривків ( Білокуракинська ДЮСШ) та серед хлопців на гирі 16 кг. Коюда Олег ( результат 34, 109) з Олександропільської ЗОШ І-ІІІ ст..

У загальнокомандному заліку Олександропільська команда « Сто пудів» посіла третє місце.