Дата: 12.02.2019 08:55

Білокуракинська селищна територіальна громада проводить відкриту першість з волейболу серед чоловічих команд. Вже завершено перше коло цих змагань. Всі ігри проходили в Білокуракинській ДЮСШ та спортивних залах сільських шкіл громади. Після першого кола стабільну та видовищну гру демонструють спортсмени з села Мирне, які і очолюють турнірну таблицю першості :

Місце

Ігри

Очки

1

Мирне

17

2

Білокуракине

13

3

Тимошине

12

4

Нещеретове

7

Паньківка

Курячівка

7

Луб'янка

0

По завершенні першого кола було проведено засідання за участі представників команд. На цьому засіданні більшістю голосів було прийнято рішення  ігри другого кола змагань провести у приміщенні Білокуракинської ДЮСШ. Це пов’язано з недостатнім освітленням, нестандартними розмірами ігрового майданчика у  деяких спортивних залах та питаннями, стосовно суддівства. Також для зменшення кількості виїздів, прийнято рішення проводити спарені тури. Цими вихідними вже відбулися перші ігри другого кола. Було зафіксовано такі результати:

Мирне – Паньківка 3 : 0, Нещеретове – Курячівка 3 : 0, Луб'янка – Тимошине 0 : 3, Паньківка – Нещеретове 1 : 3, Тимошине – Білокуракине 3 : 0, Курячівка – Луб'янка 3 : 2.

Запрошуємо вболівальників відвідати наступні ігри, які будуть проходити щонеділі у лютому місяці,  починаючи з 9-00 ранку.