Бібліотекарі Білокуракинської центральної бібліотеки провели бесіду «Україна соборна, велика, сильна»

Дата: 23.01.2019 16:24

Указом  Президента  України  від 25 січня 1999 року встановлено державне свято —  День   Соборності   України , що відзначається щорічно 22 січня — у  день  проголошення 1919 року Акту Злуки.

Соборність   України  - одна з важливих тем історії  України . Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, дана проблема завжди була особливо болючою й неймовірно складною.

З метою виховання патріотичного почуття і поваги  до історії,   державних символів України та з нагоди 100-річчя Дня Соборності України бібліотекарі Білокуракинської центральної бібліотеки для  осіб, які перебувають на обліку в Білокуракинському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації»  в Луганській області провели бесіду «Україна соборна, велика, сильна».   Присутні переглянули відеоролик, присвячений цій події, взяли участь в тематичній вікторині. Бібліотекарі представили книжкову виставку «Україна – Соборна  держава».