31 грудня в Олексіївському Будинку культури відбувся новорічний вечір

Дата: 05.01.2019 16:49

31 грудня   в  Олексіївському Будинку культури  відбувся  новорічний    вечір.   Відкрила  новорічний  вечір    словами  вітання  з Новим роком  директор  Олексіївського будинку культури   Курдюкова  Н.Ю. Односельчан  з Новим роком  привітала староста села Олексіївки

Хлапоніна Н.І. На сцені  різними барвами переливалася  вогниками   ялинка.  Зі словами привітання  виступили  головні герої  свята Дід Мороз  і Снігуронька.

Своїми  чудовими ,  мелодійними  піснями  привітали зі святом

Курдюкова Н. Ю., Бунчужна  Крістіна  ,  Дуванський О.М. ,Вірченко О.І.,  Бажаємо  їм  кріпкого  здоров’я , творчих  успіхів.  Директор клубу Хлапоніна Надія  Юріївна провела  ігрову  програму ,   ніхто не залишився без  призів.  Після ігрової програми   відбулася новорічна   дискотека.

Для влаштування свята  надали   допомогу , Білокуракинська  об’єднана територіальна громада,   голова СФГ»Пролісок»  в особі  Ковальова С.М.,   та голова  СФГ  «Макс – Агро»   Клок   М. В.