Білокуракинський селищний голова Сірик Сергій Іванович вручив ключі від будинку особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування Нікітіну Леоніду Тахіровичу

Дата: 04.01.2019 14:43

Одним з найважливіших завдань Білокуракинської об?єднаної територіальної громади  є захист житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В ОТГ розроблена та діє цільова програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. За кошти, закладені у бюджет    селищної  ради, статусним дітям закуповується соціальне житло. На початку поточного року Білокуракинський селищний голова Сірик Сергій Іванович, староста села Курячівка Кучерява Ольга Петрівна, завідувач сектору із соціальної роботи селищної ради Ромасюк Вікторія Володимирівна урочисто вручили ключів від   житлового будинку   особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування Нікітіну Леоніду Тахіровичу.  Голова громади С.І. Сірик   привітав юнака з такою вагомою подією у його житті та побажав, аби у новому житлі  у хлопця все складалося якнайкраще, Бог давав міцне здоров’я, щастя та добробут.