Дата: 12.12.2018 15:43

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості взяли активну участь у Всеукраїнській щорічній акції «16 днів проти насильства». Керівник Клубу старшокласників "Точка зору" Альона Лукавенко провела тренінг з толерантності для підлітків «Доброзичливі стосунки з оточуючими». Працювала творча майстерня «Твори добро», під час роботи якої гуртківці виготовили квіти помаранчевого кольору із серветок, як символ протидії насильству, а із квітів - велике серце. Анна Лабузова, методист, оформила тематичний куточок «Людина – дар, а не товар!». На гуртках педагогами було проведено виховні бесіди «Рівність прав чоловіків і жінок». Вихованці роздали жителям громади листівки із закликом "Зупинимо насилля разом!". Акція закінчилася тематичним флешмобом «Захисти життя – зупини насильство!» за участю вихованців та педагогів Будинку дитячої та юнацької творчості.