Дата: 12.12.2018 15:25

До Міжнародного дня людей з інвалідністю в приміщені дитячої бібліотеки відбувся захід для дітей, які відвідують відділення соціальної реабілітації. Захід відбувся під  гаслом  «Дивіться на нас, як на рівних»  До дітей завітали почесні гості з дарунками. Це голова Білокуракинської ОТГ Сірик С.І. ,  завідувач сектору з соціальної роботи Білокуракинської ОТГ Ромасюк В.В. та директор Центру надання соціальних послуг Білокуракинської ОТГ Карпенко А.В. Гості побажали дітям здоров’я, миру і творчих успіхів. Подякували батькам за виховання  особливих діток і виразили готовність завжди допомогати у вирішенні проблемних питань та сприяти покращенню реабілітаційних послуг  та матеріальної підтримки відділення реабілітації.

Завжди з підтримкою на заходи  відділення приходять спеціалісти Білокуракинського Центру зайнятості населення. Цього разу також підготували цікаві призи для особливих діток.

Концертну програму для дітей підготували вихованці Білокуракинської школи мистецтв.

В проведенні ігрової програми сприяли спеціалісти Білокуракинського будинку творчості.

Захід пройшов в атмосфері тепла веселощів і взаєморозуміння.