“Бібліотека – територія толерантності”

Дата: 20.11.2018 09:54

“Бібліотека – територія толерантності” – такими словами у Олександропільській бібліотеці фылыъ №2 розпочалась пізнавальна бесіда. Бібліотекар Кіндратенко С.В. розповіла про те що, з найдавніших часів і до наших днів бібліотеки зберегли статус особливого суспільного інституту, цінністю якого були безкоштовність і доступність. Бібліотека, велика чи маленька – це відкрита система, куди може прийти будь-хто – провести час, зустрітися з друзями, обмінятися думками. Тут тепло і затишно, є газети, журнали і книги. Тут можна довідатися про культуру, традиції і погляди інших людей на прикладах світової художньої літератури.

Бібліотека – це міст, перекинутий в інші культури. І вона є центром виховання толерантної свідомості дітей і молоді в сучасному суспільстві.