«Посади дерево миру»

Дата: 10.11.2018 08:48

В рамках Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру»  09 листопада, за ініціативи Білокуракинської СТГ, учнями восьмого класів Білокуракинської СЗОШ I-III ступенів № 1 було посаджено саджанці дуба червоного та акації по вулиці Центральній.

Мета акції – привернути увагу мешканців громади до екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, роз’яснення важливості збереження природної спадщини, підвищення рівня екологічної свідомості та еко – патріотизму, прагнення берегти природу рідного краю.

Активну участь у проведенні заходу взяли працівники Борівського лісництва Сєвєродонецького ЛМГ, які провели доповнення лісових культур у своєму лісництві