Дата: 08.11.2018 14:17

Мова – це душа народу. Саме вона єднає покоління українців, визначає ідентичність, свідомість та культуру нашої нації. До Дня української писемності та мови до КЗ «Краєзнавчий музей» завітала молодша група дитячого садочка «Сонечко». Діти прослухали цікаву розповідь про виникнення української писемності та мови. Та із захопленням приймали активну участь у святі. Для них були організовані цікаві ігри та вправи. Діти подивились українську народну казку «Пан Коцький». Мова — це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і батьківщину.