Радіодиктант об’єднує шанувальників мови

Дата: 09.11.2018 14:05

Тиждень української писемності та мови у закладах загальної середньої освіти у 2018 році закінчився написанням Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності до якого могли долучитися усі бажаючі.

Диктант, що мав на меті популяризувати українську мову, об’єднувати українське суспільство, виховувати національно-патріотичну свідомість в учнівської молоді. Так у закладах освіти Білокуракинської ОТГ до акції долучилися більше 200 учнів, 40 педагогів, а також батьки, представники громадськості та староста сіл Нещеретове, Калинівське (Оселедько А.М.).

Текст учасникам сподобався та був легким у написанні. Деякі учні вирішили надіслати свої роботи на адресу Українського радіо. Вони сподіваються, що диктанти написані досконально, а отже будуть відзначені організаторами.

Наступного року школярі планують взяти участь у такій акції знову. Зичимо їм успіхів!