Емоції через край

Дата: 21.10.2018 11:39

20 жовтня до Цілуйківського СК завітали дорогі гості – представники культури,делегація з міста Броди Львівської області під керівництвом начальника відділу культури Бродівської РДА Радзивіл Марії Ярославівни. Саме цей творчий колектив є переможцем у проекті культурного обміну між Луганською та Львівською областями.
Проект "Україна-Схід і Захід разом!"- актуально і доцільно реалізовується в рамка з розвитку культурної,мистецької програм,обміном культурних традицій,українською піснею за участю фольклорних,аматорських та професійних колективів Білокуракинського та Бродівського районів.

Артисти подарували цілуйчанам чудові пісні,    посмішки та гарний настрій.

Це була зустріч, повний емоцій, музики та радості. Концерт, від якого мурашки по шкірі. Справжня феєрія мистецтва, яка накрила з головою кожного глядача.

Глядачі вітали артистів бурхливими оплесками, співали разом з ними.

Концерт  подарував цілуйчанам не тільки зустріч із талановитими музикантом та вокалістами, а й впевненість у тому, що культура України  процвітає, а духовність і мистецтво єднають представників Сходу та Заходу.