Книжкова виставка письменниці Сімони Віллар

Дата: 16.10.2018 15:45

Сьогодні у нас книжкова виставка письменниці Сімони Віллар.

Це сучасна українська російськомовна письменниця, яка працює в історичному жанрі. Кожна її книжка це літературний шедевр. Починаючи читати книжку Сімони, ти поринаєш  разом з нею у ті часи, які вона описує. Ти подорожуєш шляхами Англії, Франції, Норвегії. Пізнаєш красу лісів і гір, широких річок. Заворожує краса історичних замків Х-ХVІІ сторіччя. Основу для писання своїх творів їй давав багатий міфологічний матеріал нашої землі. В романах Сімони Віллар реальні і князь Ігор  і Ольга, воєвода Свенельд, б’ють фонтани живої і мертвої води, водиться усяка нечисть. Не обминає письменниця західноєвропейську історію, бо історія дуже багата і цікава на історичні факти. Кожна книжка має свій своєрідний характер, має своїх героїв – мужніх і відважних. Зачаровує читача і висвітлена на сторінках природа кожного, краю. Відірватися від книг Сімони Віллар неможливо, а закривши останню сторінку, ті ще довго перебуваєш у вирі тих дій, що описані у творі.

В свої 53 роки вона нагороджена багатьма нагородами і різного роду преміями, визнана одною  із успішних письменників України, є лауреатом літературної нагороди Золотий письменник України.

Всі з затамованим подихом чекають продовження творів Віллар, щоб поринути у вирій нових історичних мандрівок