Малюнкова виставка “Золота осінь”

Дата: 16.10.2018 15:44

Жовте листячко летить,

Під ногами шелестить.

Сонце вже не припікає,

Коли ж це усе буває?

Звичайно, що восени. Бо осінь – саме яскрава і чудова пора року. Небеса робляться прозорі, мов глибінь ріки, над полями літають тоненькі нитки павутини і дзвенять, як натягнуті струни.

Птахи відлітають у вирій, а інші готуються до зимівлі. Люди квапляться зібрати останній урожай, а земля просить, щоб її по швидше доглянули, обробили , поки не прийшли перші морози. З кожним днем погода змінюється. Сонце вже  не таке яскраве , вітри іноді дують холодні, приходять перші заморозки.

Ось оцю осінню красу  і висвітлили діти в своїх чудових малюнках. Вони малювали, те що змогли побачити своїми очима. Всю душу вложили в ці малюнки. Їхні замурзані від красок личка, замислені оченята, багато чого могли сказати. На малюнках і опавше листя  під деревами, і трактора в полі, і чудовий урожай овочів та фруктів. Тому наша малюнкова виставка Золота осінь вийшла така яскрава і багата.