Екскурсія в Храм мудрості

Дата: 09.10.2018 10:08

Кожна людина з дитинства знає, що таке бібліотека. Бібліотека – це дім, де живуть книги. Головне завдання бібліотек – їх зберігання! Для чого? Щоб книги слугували людям, допомагали їм ставати розумнішими, мудрішими, освіченішими. Книга – друг людини, тому у багатьох людей бібліотека асоціюється з чимось хорошим, потрібним і важливим.
Бібліотека – це місце зустрічі не тільки з книгою, але й з людьми. Це місце як несподіваних, так і навмисних зустрічей.

4 жовтня на екскурсію до Олексіївської бібліотеки-філії №3  завітали вихованці дитячого садочка «Соняшник». Бібліотекар Олешко М.  запросила  маленьких відвідувачів до бібліотечної  зали, спочатку вона розповіла про історію сільської бібліотеки , ознайомила з книжковим фондом, різноплановими книжково – ілюстрованими виставками, особливо діти зацікавилися краєзнавчим куточком та стендом з роботами дитячого гуртка « Мрійники» . Також дітлахи з захопленням розглядали книги  дитячого відділу і кожен з них мав нагоду обрати якусь із них  собі. Тож,  ця екскурсія  доводить, що інтерес до бібліотечних закладів, до читання з року в рік зростає, бо « хто багато читає, той багато знає», а самими вірними друзями на світі залишаються саме КНИГИ.