Команда Луганської області володарі Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму

Дата: 01.10.2018 14:10

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуЗ 27 по 30 вересня 2018 року в м. Кропивницькому відбувся Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму. В змаганнях взяли участь 14 команд старшої і молодшої вікової групи юнаків з різних областей України. До збірної команди Луганської області увійшли гуртківці Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства у складі:
- Левченко Микити, учня 9 класу Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Білокуракинської селищної ради;
- Силкіна Дмитра, учня 9 класу Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Білокуракинської селищної ради;
- Тимофєєвої Анни, учениці 9 класу Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Білокуракинської селищної ради;

За результатами змагань в загальнокомандному заліку команда Луганської області зайняла І місце серед команд молодшої вікової групи і стали володарями Кубку України з велосипедного туризму.
Перемога команди стала можливою завдяки злагодженій роботі учасників та їх наставників - методиста Олександра Вертеленка та керівників гуртків «Велосипедний туризм» Олександра Болкуна, Олександра Степанова та Олексія Лабунського.
Вітаємо всіх учасників та керівників з достойною перемогою!