Відновили памятник воїнам в с. Курячівка

Дата: 08.09.2018 13:23

У  селі  Курячівка знаходиться пам’ятник загиблим Воїнам односельцям  загиблим  у другій світовій війні. Цей пам’ятник є окрасою центральної садиби села Курячівка.

В цьому році постало питання про капітальний ремонт пам’ятника і ось з травня розпочато було ремонт . Протягом ремонту було замінено та встановлено  18 меморіальних плит на яких викарбовані імена загиблих односельчан. Також замінили  огорожу пам’ятника.   Основні ремонтні роботи виконані Пономаренком Сергієм Федоровичем, який доклав багато зусиль за це йому велика вдячність.  А також  робітниками з благоустрою Курочкою Т.С., Курочкою Л.С., Міроновою С.В., Курочкою М.В., Нікітною С.О., Нікітіною О.О., Контсантиненко М.О.

Ремонт пам’ятника було проведено за кошти Білокуракинської селищної ради велика вдячність селищному голові Сірику С.І. та Носулі В.М. за підтримку.