«Видатні постаті в українській художній літературі».

Дата: 12.09.2018 10:01

Мета Міжнародного дня грамотності – нагадати людям, що бути грамотним – важливо. До цієї дати Завідуюча Шапарівської бібліотеки – філії №16 організувала і провела літературний огляд «Видатні постаті в українській художній літературі». Мета заходу - переконати присутніх в тому, що тільки читаючи можна розширити свій кругозір, збагатити словниковий запас та покращити грамотність.

Шлях до мовної доскональності починається з любові до рідної мови, до майстерного бажання володіти нею, відчувати власну відповідальність за рідну мову, тому дітям було запропоновано взяти участь у тестуванні, яке допомогло їм відчути свою грамотність з української мови.