У Шапарівській бібліотеці – філії №16 відбувся інформаційно – просвітницький захід присвячений дню Державного Прапора та Дню Незалежності України

Дата: 25.08.2018 14:22

У Шапарській бібліотеці – філії №16 відбувся інформаційно – просвітницький захід присвячений дню Державного Прапора та Дню Незалежності України «Нині вільна незалежна Україна ненька»

Бібліотекар ознайомила дітей зі сторінками історії та визначними подіями Незалежності України.

Також у бібліотеці пройшов тематичний екскурс до Дня Прапора «Священні символи України», під час якого читачі дізналися історію створення нашого прапора, згадали символи країни які були представлені на інформ –зоні. Говорили про традиції та звичаї нашого народу, національні символи, розшифровували прислів’я про Батьківщину, слухали легенди та весело грали в гру «Подоляночка», ознайомилися з книжковою виставкою «Хай святиться імя твоє Україно».

А завершився захід виготовленням браслетів в патріотичному стилі з написом «Я люблю Україну».

Наша рідна земля, країна, наша Батьківщина це Україна. Тож любімо, шануймо, бережімо її та будьмо гідними її синами та доньками.