Доводимо до вашого відома, що проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку в Україні», що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», надаватиме гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних терит

Дата: 26.07.2018 11:12

Доводимо до вашого відома, що проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку в Україні», що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», надаватиме гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).

В рамках цієї грантової програми, проект «Агросільрозвиток», планує надати 15 грантів на загальну суму 9,45 млн. грн.. сума гранту від 270тис. грн.. до 685 тис. грн.. остаточна сума гранту буде визначено в результаті переговорів. Додаткові залучені інвестиції (власні кошти, зовнішні інвестиції, державна підтримка та програми місцевого бюджету, донорське спів фінансування, крім фондів USAID) повинні складати не менше 30% від загального обсягу проекту. Тривалість грантових угод за цією програмою не перевищуватиме 12 місяців.

Прийом концепцій грантових проектів буде здійснюватися до кінця робочого дня 28.12.2018 року.

Докладніше про умови надання грантів у рамках цього конкурсу, критерії відбору заявок тощо дивіться у повному тексті Оголошення про програму (https:// www.prostir.ua/wp-content/uploads/2018/04/APS-2_ARDS.pdf ) та у Аплікаційній формі для подання концепції