Мітинг в День скорботи в с. Олексіївка

Дата: 23.06.2018 16:24

Друга світова війна забрала життя багатьох мільйонів людей і змінила безліч людських доль - це трагічна сторінка в історії людства. Напевно, саме тому, перший день  її початку 22 червня назавжди залишився в пам’яті очевидців і досі не дає спокою нікому.

Зараз в Україні в цей день  відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. З цієї нагоди бібліотекар Олексіївської б/ф № 3 Олешко М. провела мітинг біля пам’ятника «Пам’ять не вмирає – вічність пам’ятає”, на якому були присутні староста села Хлапоніна Н.І., працівники Олексіївсьго СБК та діти. Під час заходу бібліотекар розповіла про історію відзначення цієї знаменної дати, про жахливі події, які сталися 1941 року. В кінці заходу всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.