Білокуракинщина туристична

Дата: 07.06.2018 10:29

ОТГ Луганщини намагаються створити нові туристичні маршрути та придати Луганщині нове обличчя "Луганщина туристична!"

Білокуракинська ОТГ в 2017 році розробила та затвердила Стратегію розвитку Білокуракинської ОТГ та План реалізації Стратегії розвитку Білокуракинської об’єднаної територіальної громади на 2017-2019 роки.

Даними документами розроблено технічне завдання до проекту D.2.3.1. "Створення екскурсійних маршрутів до 7 чудес Білокуракинщини".

Очікувані результати:
1. Створення туристичних маршрутів Білокуракинської ОТГ до 7 чудес Білокуракинщини
2. Включення 7 чудес Білокуракинщини до переліку українських віртуальних туристичних маршрутів.

Серед 7 чудес Білокуракинської ОТГ- Луб'янські камені. Висота деяких з них сягає шести метрів, а це майже двоповерховий будинок ще в 1970-х роках тут поміж каменями були підземні ходи, які вели в бік найбільшого в Білокуракинському районі кургану, що й нині знаходиться в кількох сотнях метрів від цих велетенських брил. Часто люди приходять сюди в часи дозвілля, милуватися навколишньою природою, різнобарвним камінням та фотографуючись біля величезних брил.