Свято дитинства у Білокуракинській ОТГ

Дата: 01.06.2018 15:26

Не секрет, що всі ми родом із дитинства. З тієї щасливої планети, де мрії під подушкою, а підйоми легкі. 1 червня весь світ святкує чудове свято - День захисту дітей. Будинок дитячої та юнацької творчості не залишився осторонь та привітав всіх дітей району з цим святом. Глядачів розважали ведучі Яна Вюненко та Гліб Лісовий. Казкові герої Конопушка, Карлсон, Білосніжка та сім гномів підтримували святковий настрій та не давали сумувати дітлахам. До привітань приєдналися Сергій Сірик - голова Білокуракинської ОТГ, Сергій Іванюченко - голова Білокуракинської РДА. На честь свята діти отримали подарунок - літній кінотеатр. Свої таланти продемонстрували вихованці Будинку творчості: Еліна Носуля, Ангеліна Чорнуха, Катерина Чорнуха, Єлизавета Ямнова, Альона Лукоянова, вокальні ансамблі "Барвінок", "The bright stars", учасники театральноого гуртка, танцювальні колективи. Розважальна програма продовжилася ігровими станціями, на яких діти виконували цікаві та різноманітні завдання. Свято дитинства підготували педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості.