14 травня було проведено нараду з технічного стану гідротехнічних споруд на підвідомчій території Білокуракинської селищної територіальної громади

Дата: 14.05.2018 15:54

14 травня 2018 року, під керівництвом Білокуракинського селищного голови Сергія Сірика, за участі заступників селищного голови,  проведено нараду з технічного стану гідротехнічних споруд на підвідомчий території Білокуракинської селищної територіальної громади .

Як уже неодноразово наголошувалося, основна мета  наради — вивчення  технічного стану гідротехнічних споруд, попередження виникнення надзвичайних ситуацій.

На нараді визначено перелік об’єктів, на які найближчим часом виїде комісія. Для обстеження найбільш проблемних об’єктів залучать представників  Білокуракинської експлуатаційної  дільниці Луганського міжрайонного  управління водного господарства, відділу Держгеокадастру та керівників органів місцевого самоврядування. За результатами наради прийнято відповідне розпорядження селищного голови.