Білокуракинська громада
Білокуракинський район, Луганська область

Мітинг в с. Шапарівка на честь дня перемоги

В с. Шапарівка 9 травня  біля обеліску воїнам односельцям було проведено мітинг присвячений  73-ї річниці Перемоги над нацизмом та вшанували загиблих у Другій світовій війні 1939-1945рр. З привітальним словом виступили : староста села Лавренко В.О.,завідуюча сільським клубом Дорошенко Ю.С., завідуюча сільською бібліотекою Марченко О.В.. З самого ранку до пам’ятника було виставлено почесний караул дітей школи в воєнних формах. Діти виглядали як справжні захисники вітчизни, почесна варта змінювалася кожні 20 хвилин. Також свято запам'яталося тим, що за багато років біля пам'ятника загиблим воїнам запалав вічний вогонь. Що додало святу особливої чуттєвості.

По закінченню мітингу жителям села булла представлена концертна программа. Активну участь в цій програмі взяли учні школи. Їхні талановито виконані вірші, пісні та танці не залишили байдужимо ні кого. Також хотілосяб відзначити аматорів сцени сільського клубу за трепетне та чуттєве виконання пісень тих часів та пісень теперішнього часу про ті страшні дні, які довелося пережити нашим предкам. Особливого настрою додавало супроводження  всієї концертної програми  перегляд відео з фотографіями односельців ветеранів . Присутні зі сльозами на очах переглянули відео про події тих часів .

По закінченню концерту староста села запросив всіх присутніх відвідати польової каші. Жителі смакували кашу та щиро дякували кашоварам .

Свято нікого не залишило байдужим та запам'ятається на довго.« повернутися до списку новин