Як відзначили 9-те травня в с. Дем'янівка

Дата: 10.05.2018 14:01

Із самого ранку в Дем'янівці відчувалося свято Перемоги. Музика лунала у кожному куточку наших сіл, прекрасний настрій не покидав упродовж дня!!!  73-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочали мітингом біля памятника загиблим односельцям. Відкрив мітинг староста сіл Дем'янівка та Шовкунівка Панченко С.О. , учні Дем'янівської ЗОШ І-ІІ ступенів  продовжили мітинг своїм виступом. Всі присутні вшанували полеглих хвилиною мовчання. Свято продовжили у Дем'янівському БК святковим концертом. На концерті виступили фольклорний колектив "Струмочок", танцювальний колектив "Дем'яночка", дитячий садок, учні школи, дует та солісти. Ведучими концерту були Мирошниченко А.О (завідуюча бібліотеки-філії №6) та Гринько Л.М. Після закінчення концерту всі пачастували смачною кашою. Увечері відбулася святкова дискотека. У проведенні свята дякуємо базовому підприємству  СТООВ "Зоря" в особі директора Ведмеденка М.Г.,приватним  підприємцям:  Гринько В.Г., Гринько В.Г., Бабак Т.І. , Заєць В.І., Федоренко Д.А.  та Білокуракинській селищній раді.