Дата: 26.04.2018 13:42

24 квітня в Білокуракинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулося засідання круглого столу з питань інклюзивної освіти. Громадською організацією людей з обмеженими можливостями "Святителя Луки" (голова Ківшар В.М.) були запрошені представники організації "Громадська безпека та соціальна згуртованість" (ПРООН), Білокуракинської ОТГ (секретар – Жукова Н.І.), відділу освіти Білокуракинської селищної ради (начальник відділу освіти – Зубкова Л.І., методист – Догадайло М.М.), Білокуракинської РДА , відділу освіти Білокуракинської РДА, медицини, відділу соціального захисту населення, Білокуракинського бюро правової допомоги, батьківської громади та педагоги навчальних закладів. Основним питанням було забезпечення дітей з особливими освітніми потребами якісним навчанням. Як результат було створено ініціативну групу з вирішення проблемних питань з даної теми.