В Олександропільській б/ф №2 було створено книжкову виставку «Знай, люби, збережи»

Дата: 23.04.2018 09:06

22 квітня – Міжнародний день Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Цей день направлений проти жорстокого, варварського і нерозумного використання природних ресурсів Землі. Земля - наш дім, наша мати і ми нерозривно з нею пов'язані: як ми до неї ставимось - так і вона до нас.

Бажання  знати якомога більше про природу й довкілля було завжди притаманне людині ще з перших кроків її розвитку. Кожен із нас відповідальний за стан навколишнього середовища.

Задовольнити природний потяг  до пізнання чарівного світу довкілля завжди допоможуть книги і для цього в Олександропільській б/ф №2 було створено книжкову виставку «Знай, люби, збережи». На виставці експонуються книги з геології, екології, географії, охорони земель та природи рідного краю, тощо. Для відвідувачів бібліотекар провела виховний захід «Земля плаче, серце крає…», темою якого були глобальні проблеми забруднення навколишнього середовища. Дітлахи прийняли участь у вікторині «Прочитай – відгадай». Було дуже цікаво та пізнавально.

Не будьте байдужими до природи! Пам’ятайте: нас багато, а Земля одна.