День інформації «Екологія і охорона природи» в с. Дем'янівка

Дата: 16.04.2018 08:41

Людина і суспільство повинні докорінно змінити своє ставлення до природи та її ресурсів. Коли, наша планета Земля вже готова до весняного оновлення в Україні святкують Всеукраїнський День довкілля.

15 квітня за ініціативи бібліотекаря Дем’янівської бібліотеки-філії № 6 Мирошниченко Альони Олександрівни, спільно з учнями та вчителем початкових класів Демянівської ЗОШ відбувся день інформації  «Екологія і охорона природи», який закінчився прогулянкою до весняного лісу.  Під час екологічної подорожі діти навчалися  аналізувати, робити висновки, виховувати в собі почуття любові до рідного краю, дбайливого ставлення до природи.

Подорож, виявилася цікавою та незабутньою, діти ласували своїми гостинцями та розважилися  рухливими іграми.