Тиждень «дегустації книжкових новинок» в Олександропільській бібліотеці філії №2

Дата: 16.04.2018 08:32

У зв’язку із розвитком науково-технічного прогресу та значного розширення Інтернет-послуг, громадяни, особливо молоде покоління, у пошуку інформації йдуть легким шляхом, звертаючись до Глобальної мережі. А це, на жаль, знижує культуру читання, відвертає молодь від першоджерела інформації – КНИГИ!

З метою збільшення молодих користувачів, які відчувають жагу до читання в Олександропільській бібліотеці філії№2 з 9 по 15 квітня пройшов тиждень «дегустації книжкових новинок», а бібліотекарю Кіндратеко Світлані, господині книжкових багатств, було що їм запропонувати. З початку року бібліотека поповнилась на 38 екземпляри нових книг різної тематики. Дегустували як дорослі так і дітлахи. Кожен підібрав собі літературу за смаком.

Читання повинно стати культурною звичкою, радісним заняттям, яке спроможне підняти духовний рівень сучасної молоді. Тиждень «дегустації» закінчився, але двері бібліотеки завжди відчинені, тут завжди раді кожному відвідувачу. Ласкаво запрошую поласувати новинками!