Благоустрій території с.Курячівка, Хоменкове Перше

Дата: 23.04.2018 08:29

Громадські роботи – головний напрямок  співпраці  Білокуракинської селищної ради   з центром зайнятості, це також сприяє підвищенню рівня легальної зайнятості, посиленню соціального захисту працівників.

Це дає ряд позитивних результатів, і цього року  на громадських роботах працюють:  Нікітіна Світлана Олексіївна, Нікітіна  Ольга Олексіївна,  Курочка Любов Стефанівна, Курочка Тетяна Степанівна,Константиненко Марина Олексіївна, Ялтанець Юлія Володимирівна, Міронова Світлана Василівна . Проведені суботники. Упорядкуванні 3 кладовища (ремонт огорожі, столів та лавочок, косіння та  вигрібання сухого листя та трави, упорядкувані покинуті та безхозні могили, вирубані  порослі по узбіччю доріг по селу   Курячівка та в місцях загального користування.  Звичайно ще багато роботи, але спільними зусиллями наші села стануть красивими та затишними.