Протягом трьох днів в КЗ «Краєзнавчий музей Білокуракинської селищної територіальної громади» експонувалася фотодокументальна виставка «Українська повстанська армія – відповідь нескореного народу».

Дата: 04.04.2018 13:23

Унікальні фотографії, розсекречені  документи, мапи та інфографіка  розповідають про боротьбу повстанців проти нацистського та комуністичного тоталітарних режимів. На виставці можливо було дослідити про перебіг бойових дій між підрозділами УПА та частинами військ НКВД – МГБ, бої повстанців з нацистами, анатомію і методи дій підпільної армії, ідеологічне протиборство між націоналістами – комуністами з одного боку, та нацистськими загарбниками з іншого. Велике місце у виставці займає участь колишніх повстанців у розвалі системи ГУЛАГу й перебуванню в нацистських концтаборах.

Протягом  трьох днів виставку відвідало 117 чоловік, зокрема школярі, молодь, мешканці та гості громади.