Заходи в освітніх закладах Білокуракинської громади у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу

Дата: 27.11.2017 07:46

Скорботна , 85 річниця трагедії українського народу  1932 – 1933 років і сьогодні викликає біль у серцях та душах людей, яким вдалося пережити ті жахливі часи. 25  листопада 2017 року працівники відділу освіти Білокуракинської селищної ради та старшокласники взяли участь у всеукраїнській акції «Запали свічку» та поставили свічки пам'яті у підніжжя пам'ятного знаку "Жертвам голодомору 1932-1933 рр".

У всіх освітніх закладах Білокуракинської селищної ради були проведені тематичні лінійки, виховні заходи, виставки, показ тематичних документальних фільмів. Метою яких було ознайомлення учнів з трагічним минулим нашого народу, навчання дітей бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки, виховувати здатність кожної людини на скорботу і пам`ять про мільйони загублених життів співвітчизників.