Засідання Координаційної ради з гендерних питань

Дата: 30.08.2017 15:44

30 серпня 2017 року у Білокуракинській  селищній територіальній громаді відбулося засідання Координаційної ради з гендерних питань, питань насилля, молодіжної та сімейної політики.  Крім членів Координаційної ради, до складу якої входять депутати та спеціалісти селищної ради, представник від українського жіночого фонду ООН Жінки, члени ініціативних груп «Шапарівка дієва» та «Нещеретівська мрія», на засіданні були присутні Тамар Таварткіладзе – міжнародний керівник програми ПРООН-ООН Жінки «Відновлення врядування та примирення в громадах України потерпілих від кризи», Олександр Бай – програмний аналітик  ООН Жінки, Тетяна Літвінова – координатор проектів українського жіночого фонду ООН Жінки Обговорювались питання моніторингу актуальних проблем жителів громади членами ініціативних груп та надання пропозицій до селищної ради для їх вирішення; забезпечення  активної участі та навчання представників Білокуракинської територіальної громади у реалізації компоненту  з гендерно-чутливого бюджетування тощо.