Дата: 09.02.2018 15:38

Відділ освіти Білокуракинської селищної ради 09 лютого провів нараду директорів освітніх закладів. На нараду були запрошені провідний спеціаліст Білокуракинського відділу Міграційної служби в Луганській області Дубков О.А., заступник начальника міськрайонного відділу Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій Тельнов А. І., головний спеціаліст відділення комплектування Білокуракинсько-Троїцького військового комісаріату Заїка П.Г., які познайомили із пробленими питаннями, які стосуються освітніх закладів.
Голова профспілки освітян Білянська Н.В. висвітлила питання щодо укладання колективних договорів у закладах освіти.
Спеціалісти та методисти відділу освіти обговорили актуальні освітні питання стосовно оздоровлення, замовлення документів державного зразка, тижня національної школи, дитячого травматизму.
Спільно з начальником відділу освіти Зубковою Л.І. деякі пункти плану були додатково обговорені.