Дата: 22.11.2017 15:36

18 листопада 2017 року в місті Лиман Донецької області відбувся міжобласний турнір з футзалу серед дівчат. На цей турнір було запрошено дві команди нашої області це «Луганочка-Спартак» ( збірна області) та команда дівчат Білокуракинської ДЮСШ. Наші дівчата поступилися лише двом командам : «Луганочка-Спартак» та ЖФК «Багіра» ( м.Лиман Донецької області) і посіли почесне третє місце на цих змаганнях. Честь Білокуракинської ОТГ захищали: Петрушина Вікторія, Сєнченкова Анна, Грінченко вікторія, Бурлуцька Ірина ( Білокуракинська ЗОШ № 1), Марченко Яна, Беденко Анна, Нізійова Дарина (Шапарська ЗОШ І-ІІ ст..), Коваленко Сніжана, Безуглова Дар'я ( Олександропільська ЗОШ І-ІІ ст..). До речі Даша стала кращим воротарем цього турніру. Команду підготували Марченко О.І., Іванов Д.С. Старший тренер команди Кривуля А.М.

Допомогу в організації даної поїзди надали Білокуракинська селищна рада в особі Сірика С.І., ФОП Вошедська Ж.В. та Луганська обласна асоціація жіночого футболу в особі Нікішина М.М.