І до Курячівської ЗОШ та дитячого садочка «Казка» завітав святий Миколай

Для Мар'янки мандаринка,

Миколайчик для Мартусі,

Сіра мишка для Катрусі.

Свято Миколая відзначають у ніч з 18 на 19 грудня. Вважається, що святий Миколай – покровитель і заступник дітей. Найбільше це свято очікує саме малеча, адже святий Миколай приносить слухняним діткам подарунки.

За однією з легенд, у бідного чоловіка було три доньки, яких він не мав за що видати заміж. Святий Миколай, дізнавшись про це, вирішив допомогти дівчатам. Три дні поспіль Миколай підкидав золоті монети під оселю цієї бідної родини. Таким чином сестри отримали придане і влаштували особисте життя, не знаючи, кому завдячити за такий щедрий подарунок. Святий Миколай допомагав людям, які потребували допомоги: дітям і дорослим, стражденним і нужденним. Дітям цього дня святий Миколай підкладає під подушку подарунки.

І до Курячівської ЗОШ та дитячого садочка «Казка»  завітав святий Миколай.  Можна сказати, Святий Миколай був традиційно дуже щедрий і що та святкова атмосфера, яку він залишив у школі, та садочку у кожному серці залишиться там надовго і вони теж щедро даруватимуть її оточуючим. Адже незабаром Новорічні та Різдвяні свята. Тому, сподіваємось, що громада , усі люди, не тільки 19 грудня, але й протягом цілого року допомагатимуть