День села в с. Олексіївка

Дата: 10.10.2017 15:30

Там, де степи безкраї сивіють вдалині ,

Де жайворонок грає на золотій струні ,

Де річка сповиває дзвінкий барвистий рай-

Він тут , в моєму серці – коханий рідний край

Рідне село ! Воно зігріває душу кожного із нас . Це тепло проникає глибоко до серця . І де б ми не були , а невидимі промінчики притягатимуть до себе , кликатимуть із далеких доріг до рідного села , до отчого дому.

Суботнього осіннього   дня   біля Олексіївського   Будинку культури  звучала  музика , зібралося майже все населення села Олексіївки. Урочиста  прикрашена сцена та будівля  будинку культури  запрошувала односельчан на святкування дня села. У  кожного   хто приходив  піднявся настрій. Святковий концерт  відкрила директор будинку культури  Хлапоніна Надія  Юріївна   піснею про село. На  святі були присутні голова  Білокуракинської  об’єднаної територіальної   громади Сірик С.І., заступник  голови  Носуля В.М.,  староста села Олексіївки  Хлапоніна Н.І., головний бухгалтер

Пронька О.Ф. які привітали  зі святом,  побажали здоров’я,  гарного настрою Славиться  село Олексіївка своїми людьми  тут народились жили ,живуть  творять  відомі жителі села , день села  це особливе свято воно всіх об’єднує. Після привітального слова  нагородили  цінними подарунками  найстарших жителів села  це  Грицай М.Ф.і Головко М. Т. ,малечу   Левітова Миколу, Ведмеденко  Радіона,  Найдьонову В.О вчителя з 35 річним педагогічним стажем, Світличного О.І. 25 річним  стажем роботи в лісництві,  Письменну С.В. яка 25 років   працювала  реалізатором, Заїку О.А. який   сам виготовив  та разом з батьками  встановив  дитячий майданчик  на вулиці Степовій .

Всіх гостей безкоштовно пригощали кашею  та котлетами  яку приготувала Силкіна О.Б. Кравцова О.Л.Солоха Л.І., на св’яті  були запашні,  смачні шашлики,  солодка вата, гелеві кульки.

Ще для малечі  був встановлений батут ,  діти весело і гамірно спускаються з гірки, працювали  аніматори з  казковими  героями  ,розважальною програмою гігантськими мильними кульками   та іграми з призами.

З самого ранку  всіх розважала музикою    студія «Звук» підняло настрій пінне шоу.  Своїми  піснями привітали зі святом   Хлапоніна  Н. Ю., Бунчужна Крістіна  ,запальними танцями   учні Олексіївської ЗОШ, вихованці дитячого садочку Соняшник, гості Нещеретівського БК народний ансамбль «Калинові зорі»   Крамарєв С. та Камарєва Т. , Мяснікова.В.Г. і др..

Для влаштування свята  надали   допомогу  Білокуракинська об’єднана територіальна громада,  спонсори   гр. Заїка Олександр Анатолійович,  Забайрачний  Олександр Григорович, Кравцов Сергій Сергійович,   Кравцов Валерій Олексійович, Лубяний Олег Михайлович,  голова фермерського господарства  Світличний Валерій  Миколайович,  Світличний Іван Кирилович , ТОВ СТОВ «Курячівське» .

Надвечір  Студія «Звук»  , влаштувала  сучасну дискотеку  з лазарним  шоу.  Всі веселилися , чути було спів та  музику.