Білокуракинська громада
Білокуракинський район, Луганська область

13 лютого 2018 року на базі ДЮСШ було проведено національно-патріотичний захід «Один день з життя солдата»

13 лютого 2018 року на базі ДЮСШ  Білокуракинською селищною радою спільно з відділом освіти,  Білокуракинсько-Троїцьким ОРВК та Білокуракинською районною організацією УСВА ( воїнів-інтернаціоналістів)  було проведено національно-патріотичний захід «Один день з життя солдата» для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти. Цей захід було присвячено Дню пам'яті воїнів-інтернаціоналістів.
     У програмі заходу: стрільба з пневматичної гвинтівки, розбирання та збирання АК -74, стройова підготовка, конкурс з історії Збройних сил України та комбінована  військово- спортивна естафета.
       У заході прийняли участь команди Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (11-А, 11-Б, 11-В кл.) та Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.
В результаті проведених змагань ІІІ місце посіли учні 11-А класу БСШ №1, ІІ місце - 11-Б клас БСШ №1 та І місце - учні БСШ №2.
      Переможці були нагороджені грамотами, сувенірами та подарунками від Білокуракинської ОТГ та відділу освіти Білокуракинської селищної ради.« повернутися до списку новин