Кубок памяті ветерана спорту Тодчука В.О. з волейболу

Дата: 21.01.2018 15:11

20 січня гостинна Курячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. приймала традиційний турнір ветерана спорту Тодчука В.О з волейболу. Нажаль цього року до назви турніру приєдналося слово «пам'яті», оскільки влітку 2017 року Володимир Олексійович помер.

Почесні гості турніру – директор Курячівської ЗОШ Терещенко Н.П., Білокуракинський селищний голова Сірик С.І., староста сіл Курячівка та Фоменкове Кучерява О.П., учасники змагань, вболівальники та дружина ветерана вшанували пам'ять про Тодчука В.О. хвилиною мовчання.

Самі змагання проходили у змішаному форматі. Спочатку у групах спортсмени виявили по дві команди, які пройшли до наступного етапу. Так у півфіналах зустрічались команди сіл Курячівки, Лубянки, Нещеретове та МТС «Альянс». В результаті фінальних зустрічей п’єдестал пошани розподілили слідуючим чином: бронзу здобули Нещеретяни, срібло команда села Курячівки а чемпіоном стала команда МТС «Альян». Команди призери були нагороджені кубком, грамотами та медалями від Білокуракинської селищної територіальної громади.