21 березня 2018 року у приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості пройшов семінар – тренінг для молодих вчителів «Психологічний комфорт молодого педагога»

Дата: 21.03.2018 15:00

21 березня 2018 року у  приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості пройшов семінар – тренінг для молодих вчителів «Психологічний комфорт молодого педагога». Під час семінару вчителі брали активно участь у вправах, створювали «Портфель вчителя», з цікавістю переглянули  відео-ролик «Яким би я хотів бачити вчителя на уроці» (підготовлений  Білокуракинською ЗОШ І-ІІІ ст. № 2).

На заняття була запрошена психолог Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – Поцелуєва Юлія Вікторівна, яка  провела цікаву вправу «Повернення в дитинство» та психологічне трактування притчі «Крила надії».  Учасники залишилися задоволеними, адже молодий учитель – це нова кров, нові ідеї, які впливають у той чи інший спосіб на школу.

Семінар-тренінг підготувала методист Відділу освіти Білокуракинської селищної ради – Лукавенко А.С.