8-ме березня в с.Попівка

Дата: 09.03.2018 14:20

Як багато iснує свят-календарних i не тiльки, рiвноцiнних i рiвнозначних, як для чоловiкiв так i для жiнок. I ось,крiзь несподiванi березневi вiхоли й вiдзими лине до нас сонячна весна,бентежить душу свiтлими сподiваннями.Спитайте себе:що таке свято? Це життя, радiсне i добре. Це взаємопорозумiння i пiдтримка. Це чудова квiтка, яку ми даруємо один одному.Будь-яке свято у нашому життi це бенкет для душi, а 8 Березня-не просто жiноче свято. У цей день можна дозволити собi трохи помрiяти,пофантазувати чи просто згадати щось свiтле й хороше.

У чудовий весняний  день, 8 Березня, в Попiвському сiльському клубi вiдбувся святковий концерт “Для мами з любов ю”. Органiзатори свята подбали, аби нiкому не довелося сумувати. З вiтальною промовою звернулися до жiнок директор ПрАТ”Бiлокуракинський” О.Г.Свинаренко, спецiалiст з питань освiти, культури та спорту ОТГ А.М.Кривуля та староста села Ю.А.Гуртова.

Художня самодiяльнiсть клубу показала цiкавi та яскравi номери.Всi учасники висловлюють щиру подяку за пiдтримку i допомогу в органiзацii концертноi програми головi Бiлокуракинськоi ОТГ С.I.Сiрику,директору ПрАТ”Бiлокуракинський” О.Г.Свинаренко та спецiалiсту з питань освiти,культури та спорту А.М Кривулi. Свято вдалося, бо було пропущене через серце, через душу.

Дорогi дiвчата, жiнки, мами, бабусi, вiтаємо вас зi святом сонячноi весни. З 8 Березня!