ЮВІЛЕЙНИЙ V РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ «ПОЕТИЧНИЙ МЕДОЗБІР – 2018»

Дата: 28.02.2018 14:09

Ну що б, здавалося, слова...

Слова та голос – більш нічого.

А серце б’ється – ожива,

Як їх почує!..

26 лютого на базі Будинку дитячої та юнацької творчості пройшов ювілейний V регіональний конкурс читців «Поетичний медозбір – 2018». На заході була присутня делегація вчителів, учнів та редактор із Бродівського району Львівської області.

Відкривали захід вихованці дитячих садочків «Сонечко» та «Берізка». Поза конкурсом вихованка дитячого садочку «Сонечко» Плужнікова Софія продекламувала вірш «Я Українка».

Традиційно конкурс ставить за мету: популяризацію художнього слова, мистецтва художнього читання та підвищення рівня виконавської майстерності читців. Поетичний медозбір у цьому році присвячений сучасній українській поезії, написану з 1991 по 2017 роки.

Оцінювали майстерність учасників конкурсу журі у складі: головний спеціаліст відділу освіти Білокуракинської селищної ради – Плотницька Олена Вікторівна, методист відділу освіти Білокуракинської районної державної адміністрації – Малик Надія Григорівна, поетеса Білокуракинщини, відмінник освіти – Білянська Наталія Василівна, ветеран педагогічної праці Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, відмінник освіти – Доля Наталія Лук’янівна, заслужений журналіст України – Коваль Микола Андрійович.

Оцінювання конкурсантів здійснювалося за п’яти бальною шкалою за такими показниками: вибір репертуару; дикційна та інтонаційна виразності; акторське пристосування, донесення думки автора до слухача; сценічна культура та відповідність костюма.

У цьому році брали участь 34 конкурсанти – учні закладів загальної середньої освіти Білокуракинської селищної ради та Білокуракинської райдержадміністрації, а також учні Бродівської гімназії імені Івана Труша.

Свої виступи також дарували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості – молодша та середня групи вокального ансамблю «Барвінок» (керівник гуртка Сушкова Н.І.), танцювальний колектив «Еменденс» (керівник гуртка Іщенко К.О.), Альона Лукоянова (керівник гуртка Косенко І.А.).

Під час підбиття підсумків конкурсу «Поетичний медозбір – 2018» всі учасники працювали на мистецьких студіях «Ревелюр», «Соняшник», «Шкіряна феєрія», а глядачі переглянули кінофільм «Дива Луганщини».

За результатами конкурсу читців «Поетичний медозбір-2018» нагороджено учнів-переможців V районного заключного етапу конкурсу: дипломом І ступеня: Третяк Владислав, учня 9 класу Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1; Бакалову Тетяну, ученицю 10 класу Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.; В’юненко Яну, ученицю 6 класу Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Дипломом ІІ ступеня: Заїку Анжелу, ученицю 10 класу Нещеретівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Солдатенко Анну, ученицю 11 класу Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2; Гармаш Вероніка, учениця 9 класу Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дипломом ІІІ ступеня: Звонок Анастасію, ученицю 9 класу Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.; Ткаченко Ірину, ученицю 6 класу Лизінської  ЗОШ І-ІІ ст.; Похила Ілона, учениця 8 класу Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

За рішенням членів журі в номінації «Мистецька надія» нагороджено грамотою Лубяну Ярославу, ученицю 9 класу Олексіївської ЗОШ І-ІІ ст. Всі конкурсанти нагороджені також солодкими подарунками та сувенірами.

За організацію результативної роботи в підготовці учнів до конкурсу «Поетичний медозбір-2018» оголошено подяку: Діщук Вікторії Григорівні, учителю української мови та літератури Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1; Пономаренко Світлані Іванівні, учителю української мови та літератури Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1; Грінченко Валентині Петрівні, учителю української мови та літератури Лизінської ЗОШ І-ІІ ст.; Діденко Ользі Вільгельмівні, учителю української мови та літератури Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2; Фартушній Альоні Володимирівні, учителю української мови та літератури Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2; Булдаковій Ірині Миколаївні, учителю української мови та літератури Нещеретівської ЗОШ І-ІІІ ст., Похилій Тетяні Олексіївні, вчителю української мови та літератури Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Рожковій Любові Михайлівні, вчителю української мови та літератури Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст.

За організацію та проведення мистецьких студій оголошена подяка: Сорочинській Ользі Сергіївні, учителю трудового навчання та образотворчого мистецтва Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1; Поповій Тетяні Василівні, вихователю ЗДО «Берізка»; Липовій Людмилі Володимирівні, учителю трудового навчання Тимошанської ЗОШ І-ІІ ст.

Також, за чудовий виступ подарунками нагороджені Софія Чиж та Роман Янчук, учні Бродівської гімназії імені Івана Труша,