Концерт Заслуженої артистки України Олени Білоконь в с.Курячівка

Дата: 05.10.2017 13:46

1 жовтня в Будинку культури села Курячівка  зібралися жителі і гості села на концерт Заслуженої  артистки України Олена Білоконь, разом зі своєю творчою командою подарувала святковий концерт.

Де б не з’являлася заслужена артистка України Олена Білоконь, на якій би сцені не виступала, її скрізь зустрічають із радістю. Вона не просто співає пісні, які люблять не лише в Україні, а й за її межами. Насолоджуючись щиросердою українською піснею у її виконанні, слухачі знову й знову переконуються, що наша мова – і справді солов’їна, у неї є душа – щира, відкрита, щедра… Впродовж двох годин зі сцени  лунали патріотичні та жартівливі пісні, балади про кохання. Під час виступу запальними танцями співачку підтримував шоу-балет «Флеш». Концертна програма вразила всіх майстерністю виконавців і тим, як зуміли вони поєднати автентичну культуру та яскраву сучасність. Гучні аплодисменти глядачів не вщухали впродовж всього вечора. Гарний настрій отриманий від чудової української пісні кожен забрав з собою до своєї домівки. Нехай та душевна атмосфера, яка панувала цього теплого осіннього вечора, ще довго пануватиме в кожній  родині.