Дата: 20.11.2017 13:29

Сьогодні, 20 листопада, учні Нещеретівської ЗОШ разом з батьками провели Хлібний ярмарок. На ньому були представлені пряники, пиріжки, солодощі, солодкі трубочки, сирники, торти, ватрушки, млинці... Діти з захопленням рекламували та продавали власні вироби разом із батьками. І продавці, і покупці, і гості (до речі, до нас завітав і староста села Оселедько А.М.) отримали позитивний заряд, байдужих на ярмарку не було. Рахункова комісія ради школи підрахувала отримані кошти, які підуть на закупівлю деяких матеріалів для ремонту кімнати "New peoples" та її обладнання. З таким запалом, який сьогодні продемонстрували маленькі і дорослі учасники, задум молоді школи обов'язково скоро стане реальністю. Було дуже приємно бачити поряд з дітьми їх "сяючих", усміхнених батьків, які підтримали дітей та діяли разом з ними задля втілення дитячої мрії.