Білокуракинська громада
Білокуракинський район, Луганська область

Відкриття пішохідного містка через водовідвідний канал між вулицями Новоселівською і Коцюбинського смт. Білокуракине

Днями відбулось відкриття пішохідного містка через водовідвідний канал між вулицями Новоселівською і Коцюбинського. На урочистий захід завітали почесні гості голова Білокуракинської ОТГ С.І.Сірик, директор ВАТ «Білокуракинський елеватор» М.М.Віхров,колишній начальник ЛД ПАТ «Укртелекому» В.М.Усенко та його дружина А.Г.Усенко, працівники елеватору, які безпосередньо приймали участь у будівлі металевого містку, представники громади та жителі селища. Свої слова привітання присутнім висловив голова громади С.І.Сірик, який подякував всім хто працював над створенням цього об'єкту культурно-транспортного призначення. Також Сергій Іванович вручив подяки за активну життєву позицію, участь у проведенні робіт з облаштування містка та території Білокуракинської ОТГ та символіку громади В.Л.Попову, А.Ю.Раташнюку, С.Г.Тарасюку, В.І.Кривичу, а особисто М.М.Віхрову було вручено прапор Білокуракинської ОТГ.

Настоятель Свято-Тихонівського храму, благочинний Білокуракинського церковного округу архімандрит Володимир звершив молебень і освятив цей важливий соціальний об'єкт, окропив організаторів і місцевих жителів святою водою. А вихованці недільної школи Свято-Тихонівського храму ( керівник О.Я.Підгайко) порадували учасників заходу невеликою концертною програмою. У їх виконанні прозвучали пісні про Христове Воскресіння, про любов до ближнього. Голова громади подякував діток за виступ і передав солодкі подарунки.

Місцеві мешканці дуже вдячні за новостворений місток, адже він не тільки дозволяє комфортно пересуватися через водопровідний канал, а ще є окрасою нашого мальовничого селища.« повернутися до списку новин