Вітаємо з днем працівників радіо, телебачення та зв'язку

Дата: 16.11.2017 11:08

Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.
Від вашої щоденної кропіткої праці залежить наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство.
Завдяки Вам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для контактів і спілкування.
Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.
Бажаємо всім Вам професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання, здоров’я, гарного настрою сьогодні та завжди.
Хай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані.