В Нещеретівському БК пройшов огляд-конкурс в рамках обласного фестивалю "Луганщина - світанок України"

Дата: 24.04.2017 11:01

23 квітня  в Нещеретівському БК пройшов огляд-конкурс в рамках обласного фестивалю "Луганщина - світанок України". Учасники концертної програми: Колектив "Калинові зорі", ансамбль "Акація",дитячі гурти "Надія" та "Фантазія" з пісенними номерами та танцювальними композиціями. Солісти; Руслана Мушніна і Маргарита Діденко. Проникливий виступ поетеси Валентини Марчевської з авторськими віршами. Гуморески Павла Глазового  прочитав Геннадій Матвеєв. Ведуча програми Ольга Дубова. Сподобалась гостям свята і виставка декоративно-прикладної творчості: вишивки Н.І.Шишенко та С.П.Запари, в'язані гачком вироби Л.В.Дубової, вироби учнів,членів гуртка "Тістопластика",Нещеретівської ЗОШ. Також були виставлені акварельні роботи народного майстра Луганщини Володимира Дубового.