«Нові часи, нові герої»

Дата: 20.02.2018 16:43

З метою виховання патріотичного почуття та шанобливого ставлення до Героїв Небесної Сотні, воїнів, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України бібліотекарі Білокуракинської центральної бібліотеки спільно з працівниками соціальної роботи ЦСССДМ  провели годину інформації «Нові часи, нові герої»» для осіб, які перебувають на обліку в  Білокуракинському районному підрозділі кримінально-виконавчої служби.

Всі добре  знають  історію подій на Майдані. Фінальним і найбільш драматичним етапом революції стали події у Києві 18-20 лютого, в ході яких загинуло більше сотні кращих наших синів і дочок. Розгони  Євромайдану відзначилися брутальним побиттям сотень людей, десятків журналістів. Поступово ці «штурми та розгони» переросли у велетенські акції спротиву, били дзвони всіх церков, а кожен штурм сприймався в Україні як «боротьба не на життя, а на смерть». Майдан Незалежності – це, справді,  неймовірне місце, це СВОБОДА, це та потужна точка енергії українців, де її Герої встигли відчути все: і радість, і безвихідь, і горе, і біль, і гордість, і повагу, і гідність.

Євромайдан, Революція Гідності, Герої Небесної Сотні - це наша новітня історія, сьогоднішні реалії. Нажаль, вона знову пишеться кров'ю героїв, полеглих як на Майдані, так і під час буремних подій на Сході України. Кращі представники нашого народу покладають свої голови на вівтар свободи. Ми, українці, маємо пам’ятати свою історію.

Небесний загін відлетів у небеса

Їх душі вже світять зорею.

У відблиску сяйва ранкова роса

Нас живить вогнем Прометея.

Колесо історії тільки вперед

Нові підминаєте милі

Новітня історія пише сюжет

Від ваших сердець легкокрилих.

Герої у вічності… Кожен їх крок

Торує шляхи без упину

Герої ведуть нас до нових зірок

Во славу і честь України!

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв «Небесної Сотні» у наших серцях, а розмірений бій хронометра відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю…… Хвилиною мовчання було вшановано невмирущу пам’ять про загиблих героїв Небесного Війська.

Прокидається кожна людина лише з думкою, кожного дня:
            – Стала  б мирною моя Україна…–  Хай скінчиться війна…