День пам'яті та примирення в с. Цілйкове

Дата: 10.05.2017 11:01

9 травня до пам’ятника загиблих воїнів зібралося все село. Відкрили мітинг староста села Застава О.В., та ведучі Дяченко В.О. та Ляшко Н.О. Згадали  всіх поіменно  людей, які загинули в тій жахливій війні, та тих, які повернулися з неї, але від тяжких ран та по-старості пішли від нас в інший світ. Діти читали вірші, згадуючи своїх дідів та прадідів. Хвилина мовчання, квіти положенні односельцями до пам’ятника. А потім все село відправилося на кладовище, до відреставрованої людьми села братської могили, де отець Роман провів панахиду. Потім всіх чекала польова каша та чай з лимонами, яку з любов’ю приготували Косенко Л.І.   та Карпенко Н.О. Столи ломилися від принесених яств. Музика, пісні, танці лунали досить довго. У всіх був веселий та щасливий настрій. Поруч на ігровому  майданчику гралася дітвора, а ввечері на молодь села та всіх охочих чекала дискотека.